Seminář „Elektronická spisová služba a skartační řízení“ se zaměřuje na praktické zvládnutí povinností v oblasti elektronické spisové služby a skartačního řízení. Uskuteční se 9. června 2026 a je určen pro zaměstnance obcí I. typu, tedy obcí bez matričního a stavebního úřadu.